Menu Trigger Commands
From Grigbertz
(Difference between revisions)
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| 68 | | 68 | ||
| - | | Turn-on Button | + | | Turn-on Button RLV |
| /68 NNmenu | | /68 NNmenu | ||
Revision as of 14:42, 28 February 2009
| Channel | Product | Menu Trigger |
|---|---|---|
| 67 | Bondage Hoverbike | |
| 68 | Myya's Droplet | /68 NNmenu |
| 68 | Turn-on Button RLV | /68 NNmenu |
| 70 | Carbon Muzzle Gag | /70 NNmenu |
| 72 | Chain Harness RLV | /72 NNmenu |
